Menü
Alışveriş Sepeti

Hamile Külot

Marka: Emay Model: MI 5210
- %88 Microfibre Polyamide, %12 Elastan- Üstün dikişsiz örgü teknolojisi sayesinde vücudu bölgesel olarak sıkılaştırır ve biçim verir- Kılcal damarlardaki kan dolaşımını engellemez- Dikiş izi olmadığından her türlü kıyafetinizle konforlu bir kullanım sağlar- Antibakteriyel özelliği ile beakteri ve m..
29,90₺
Marka: Emay Model: MI 2810
Lohusa korseleri doğum sonrası, lohusa döneminde toparlanmaya çalışan vücudunuzu daha çabuk şekillendirmeye yardımcı olur,Şekillendirici korse ürünlerini kullandığınızda en az 1 beden incelme gösterir,Esnek kumaşları sayesinde gündelik işlerinizde sizi rahatsız etmeyerek, hamilelik döneminizde değiş..
69,90₺
Marka: Emay Model: MI 2825
-ÜSTÜN DİKİŞSİZ ÖRGÜ TEKNOLOJİSİ SAYESİNDE VÜCUDU BÖLGESEL OLARAK SIKILAŞTIRIR VE BİÇİM VERİR, KILCAL DAMARLARDAKİ KAN DOLAŞIMINI ENGELLEMEZ, DİKİŞ İZİ OLMADIĞINDAN HER TÜRLÜ KIYAFETİNİZLE KONFORLU BİR KULLANIM SAĞLAR.-ANTİBAKTERİYEL ÖZELLİĞİ İLE BAKTERİ VE MANTAR OLUŞUMUNU ENGELLER, TERLEMEYİ ÖNLEY..
83,90₺
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
ÇEREZ KULLANIM UYARISI Size daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik ve Güvenlik sayfamızı inceleyebilirsiniz.